Kontakty

Johanna „Jóžin“ Weber

Hlavní vedoucí oddílu

Email: oddildraco@gmail.com

Telefon: +420 775 954 911

Poprvé jsem na tábor s Dracem jela v roce 2014 a od té doby chodím i do oddílu. I když jsem v té době byla už „velké dítě“ a nejezdím celé dětství, nedokážu si život bez Draca představit. Teď jsem druhým rokem ve funkci hlavního vedoucího a jsem ráda, že společně s ostatními vedoucími a instruktory můžeme pro děti vytvářet prostředí, kde se naučí nevšedním dovednostem, jako je uzlování a šifry, a mají možnost si hrát, ať už jsou v jakémkoliv věku. Kromě oddílu se ve svém volném čase věnuji hudbě nebo vaření a ráda trávím čas s kamarády.

Kateřina „Káťa“ Stránská

Hlavní vedoucí tábora

Email: stranska.kk@seznam.cz

Telefon: +420 732 786 804

Občas mám pocit, že je to teprve pár let od doby, kdy jsem ještě jako dítě nadšeně běhala po táboře Draco a v okolních lesích. Teď už mám za sebou 10 let v roli vedoucího a hlavního vedoucího a každý rok se znovu těším, až si od studia a později od práce s počítači a roboty odpočinu. Mým cílem je, abychom si společně strávený čas užili všichni, děti i vedoucí, a aby z našich zkušeností a dětských vzpomínek vznikly další skvělé akce plné možností, přátel, akce a zábavy.

Eva „Eva“ Štuksová

Vedoucí

Barbora „Papoušek“ Havlíčková

Vedoucí


Monika „Magi“ Schejbalová

Vedoucí

Anička „Anýsek“ Kovandová

Hospodářka

Od doby, co jsem začala chodit do Draca uplynula více jak jedna dekáda. Ve volném čase se věnuji sborovému zpěvu, běhání nebo čtení. Nepohrdnu však ani večerem stráveným s přáteli či seriálem. Být vedoucím mi dalo hrozně moc. Naučilo mě to trpělivosti, poznala jsem spoustu nových míst a úžasných lidí. Přebrala jsem od starších spoustu zkušeností a dovedností, které teď můžu předávat dál. Jsem moc ráda, že jsem součástí Draca, které sdružuje spoustu nadaných dětí, které nemají strach se na pár dní odebrat z víru velkoměsta do lesů a strávit čas spolu.

Společný email:
oddildraco@gmail.com

Pravidelné schůzky:
každý čtvrtek od 16:30 do 18:30

Mapa k nám :)

Klubovna:
Klimentská 14, Praha 1