Tábor 2019

Veškeré čekání na spuštění přihlášek zmizelo jako pára nad hrncem… online přihlašování na letní tábor 2019 je otevřené! Kdo s námi tedy bude v létě sdílet moudrost a sílu?

Termín tábora: 30. června (neděle!) – 20. července (sobota) 2019
Tábor je vhodný pro děti s ukončenou první třídou až do deváté třídy včetně.

Cena: 3 700 Kč pro členy oddílu Draco, 4 000 Kč pro nečleny oddílu Draco

Místo: louka pod hrází rybníka Šáchovce u Jevan, zkrátka opět Černé Voděrady, GPS: 49°56’58.839″N, 14°49’47.955″E

Kapacita: cca 36 dětí.

Program: Každý rok máme tábor motiván jinak – minulé tábory jsme ničili stvoření z jiných dimenzí a hledali Paviána, putovali s odvážnou léčitelkou Selené, vyšetřovali záhadné vraždy v Ankh-Morporku, pomáhali statečné Mulan či objevovali vesmír na palubě hvězdné lodi Battlestar Galactica.

Naposledy jsme se ocitli jsme se ve světě, kde neexistují peníze. To, na čem záleželo, byl ČAS. Čas určoval náš osud. Říkal nám, co můžeme jíst, co můžeme dělat ve volném čase a jak můžeme žít. Čím více času jsme měli, tím lépe se nám bojovalo proti tomuto režimu.

A jaký chystáme program na léto 2019? To zatím necháme na Vaší fantazii…

Všechny činnosti, které děláme, se snažíme řešit formou hry – ať už jde o táborové dovednosti či sbírání dřeva. Děj celotáborové hry posouváme pomocí větších herních celků a učením se nových dovedností – mimo klasické táborové dovednosti např. i batikování, korálkování aj. Usilujeme o rozvoj dětí např. posilováním samostatnosti a respektu, zdravého sebevědomí nebo schopnosti poradit si v různých situacích.

Hlavní vedoucí tábora: Káťa (Kateřina Kuglerová) 732 786 804, kuglerovak@seznam.cz

Dotazy nám neváhejte posílat